Hakkımızda

Biz Kimiz

1993 yılında kurulmuş olan firmamız, bilişim sektöründe Bilgisayar sistemleri, Server Sistemleri, Firewall Çözümleri, Elektirik ve Kablolama Alt Yapı Sistemleri, Kamera Sistemleri ,Ups Çözümleri ve Bilgisayar adı altında yazılım ve donanım hizmetleri, network kurulumları, kişiye ve kuruma özel teknik destek, ihtiyaca göre kurumsal çözümler sunan danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Tetra bilgisayar kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hareket etmekte, sahip olduğu yetkili satıcılık ve yetkili destek ünvanı ile müşterilerimize geniş ürün yelpazesi sunmakta ve desteğini vermektedir.

Tetra Bilgisayar Sektörün değişen dinamikleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek teknolojinin faydalarını işgücüne çevirmelidir. Tetra Bilgisayar olarak kusursuza ulaşma çabası ve sizlere “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” yaşatmak için kaliteli hizmet anlayışını prensip edinerek sorunlarınıza çözüm olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, firmaların birinci derecede tercih ettiği, sektöründe öncü bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz etmek, ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata ve yüksek kalite standartlarında sunmak öncelikli görevimizdir.

0
+
Yıllık Deneyim
0
+
Hizmet Verilen Müşteri
0
+
Katıldığımız Seminer ve Kurslar
0
+
Çözüm Ortakları