HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz

Network Ürünleri ve Firewall Çözümleri

Firmanızda network üzerine çalışan  ve data güvenliğiniz adına yedekleme üniteleri kurulum bakım onarım işlerinizi titiz bir şekilde yapmaktayız.Ayrıca 5651 yasasına uygun olarak güvenlik çözümleriniz sizin istediğiniz şekilde yasaklamalar ve dışarıdan verilerinize ulaşmayı sağlamak.

Network ürünlerin bazıları..

Kablosuz ağ ürünleri

Yedekleme üniteleri

Yerel ağ ürünleri

Firewall çözümleri

Routerler

Geniş Ağ Ürünleri (Wan)

Bilgisayar kurulum ve teknik destek hizmetleri

Sizin seçtiğiniz yada bizim size önerdiğimiz her türlü birbirine uygun oem parçalarla toplama bilgisayar oluşturuyoruz  yada hangi marka olursa olsun kurumsal bir marka bilgisayar ile sorunlarınızın çözüm yoluna gidiyoruz. Satılan ürünlerin garantisi olsun yada olmasın her zaman teknik servis hizmetini çözüm ortaklarımızla beraber  arızalı sisteminizi yerinden alarak tekrar size teslim etmek suretiyle ilgileniyoruz.

Güvenlik kameraları keşif ve kurulumu

İşletmenizde yada firmanızda 7/24 çalışan ve sizin istediginiz zaman diliminde kayıt yapan güvenlik kameraları yapmaktayız. aynı şekilde mobilde de izlenme şansı sunan yeni teknolojiler ile hayatınız kolaylaştırmaktayız.

Her marka UPS bakım onarım ve akü değişimi

İşletmenizde bulunun kesintisiz güç kaynaklarının hangi marka olursa olsun akülerini değiştirebilir ayrıca kaç kva yada ihtiyacınıza uygun güç kaynakları sağlamaktayız.

Server kurulumu ve sonlandırılması

İşletmenizde var olan yapıya uygun hangi marka olursa olsun bütün server sistemlernin satışı  kurulması ve buna uygun kabinet ile beraber kablo sonlandırmalarını yapmaktayız böylece çirkin ve kablo karmaşasından sizi kurtarmatayız.

Yapısal Kablolama,Elektrik, Telefon ve Data hattı kurulum hizmetleri

İşyerinizde hız ve şirket içi network artık çok önem kazanmış ve biz bunun bilincinde olarak eski kablolama yada yeni yapılacak olan işyerinizde ki bütün kablolama sistemlerinizi bütcenize uygun bir şekilde sorunsuz teslim etmekteyiz.

Başlıca Yapılan işler

-Firmanıza özel fiber yada data  kablo işleri

-Kablo kanal işleri

-Hertürlü  elektrik işleri

-Server kabin sonlandırma

-İp telefon ve santral işleri

Her marka Notebook tablet satış, tamir ve teknik servis hizmetleri

Notebooklarınız da yada tabletleriniz de meydana gelen arızaları yerinden alıp bütcenize uygun bir ücretle yapmaktayız. Ayrıca hangi marka notebook ultrabook ve tablet isterseniz teminini de sağlamaktayız.

Web Tasarımı ve Hosting İşlemleri

Kurumsal web çözümleri sunar ve firmanızın dijital kimliğini korur. Hangi dizayn isterseniz isteyin firma kimliğine uygun çözümler sunmakla birlikte  web tasarımı kusursuz bir şekilde yapmaktayız.

MEB VE ÖZEL OKULLAR ATÖLYE LABORATUVAR KURULUM

MEB VE Bağlı okullarımızın laboratuvar,atölye kurulumları,müdür odaları,öğretmenler odası kurulumu, inşaat işleri bilgisayar kurulumları ,güvenlik kamerası işleri ve hizmetleri